Co za show jak na jego pierwszy półfinał. Po wyjątkowym meczu pomiędzy Josemaría/Sanchez i Ortega/Araujo, belgijska publiczność była świadkiem kolejnego burzliwego półfinału pomiędzy Sanyo/Gonzalez i Los Superpibes.

Spektakularna gra

Co za gra. Trudno opisać te pierwsze półfinały w Brukseli. Od początku turnieju tj. Los Superpibes rzadko przeszkadzano, ale dziś rano Argentyńczycy mieli do czynienia z dobrymi klientami. Na ich pierwszy wspólny turniej Sanyo i Momo González wykazują godną podziwu łatwość i ciekawy poziom gry. Wydaje się, że Sanyo odzyskuje spokój, jaki miał na boisku z Tapią w zeszłym roku, a Momo nadal imponuje defensywnie. W pierwszym secie los „Supermanos” nęka drugiego rozstawionego. Jakby zawsze grali razem, Sanyo i Momo Gonzalez wstrząsają Los Superpibes i wygrywają pierwszą rundę 6 / 4.

Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno nie są typem, który się poddaje. Całkowicie ożywieni Los Superpibes podyktuje drugi set i zada 6 / 0 w drugim biegu, aby wrócić do jednego zestawu.

Los Superpibes odlatują na trzeci finał z rzędu

Walka jest zacięta w trzeciej rundzie. wejście Gonzalez/Gutierrez przełamuje się i obejmuje prowadzenie. Los Supermanos nawet zaoferuje sobie punkt meczowy na 5/3 za serwis Stupy. Los Superpibes kuca i udaje się rozbić na 5/5. Przy stanie Di Nenno i Stupa zdobyli punkty meczowe przy stanie 6/5, para hiszpańsko-argentyńska stawiała opór i doprowadziła Argentyńczyków do tie-breaka. Pod koniec suspensu, Di Nenno i Stupa wygrywają w głośnym meczu 4/6 6/0 7/6.

Stupa - Di Nenno González - Sanyo

Po Grenadzie i Asuncion, Los Superpibes oferują sobie trzeci z rzędu finał i cierpliwie czekać na imię swoich przyszłych przeciwników. Plakat finału poznamy po spotkaniu Coello/Tapia – Chingotto/Navarro od godziny 17:XNUMX Kanał + Sport 360 tuż po pozostałych półfinałach kobiet.

Dla Stupy i Di Nenno cel jest jasny: zdobyć swój pierwszy tytuł w tym sezonie World Padel Tour.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.