Mistrz WPT Buenos Aires: Lebron i Galan były gorące!

Jeśli wszystkie ulubione pary tego mistrza z Buenos Aires będzie na spotkaniu ćwierćfinałów dzisiaj, numery 1 nie oddaliły się od eliminacji.

Widząc, że Ale Galan i Juan Lebron zmierzyli się z Agustinem Gutiérrezem i Javierem Barahoną, zajmując odpowiednio 43. i 55. miejsce w klasyfikacji WPT, sądzono, że numer 1 po raz kolejny szybko poradzi sobie ze swoimi przeciwnikami.

Ale tak nie było! Po pierwszym secie na korzyść niedawnych mistrzów świata, słabsi, zachęceni przez publiczność La Rural, wygrali drugiego seta 6/4, by w trzecim secie wyrównać z zawodnikami Jorge Martineza. W decydującym meczu faworyci puścili konie, zdobywając 7 punktów do 4. Zwycięstwo w formie ostrzeżenia dla tych, którzy w tym sezonie zdobyli już 6 tytułów.

Dziś liczby 1 po raz kolejny nie będą cieszyły się przychylnością opinii publicznej w ogromnym szoku, jaki czeka ich w starciu z Fernando Belasteguinem i Arturo Coello!

Dużą popularnością cieszą się również pozostałe ćwierćfinały, które rozgrywane są między rozstawami. Będziemy mieli: A.Ruiz / Stupaczuk vs Chingotto / Tello, Di Nenno / Navarro vs Capra / Sanchez i Gutiérrez / Tapia vs Lima / J.Ruiz! To bardzo ciężkie!

 

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na wczorajsze podsumowania, poniżej:

Publié par
Xan Tafernaberry