Tabele World Padel Tour Buenos Aires Master, który rozpoczyna się 23 listopada, został wydany. Odkryj możliwe starcia.

To dość szczególna sytuacja. Podczas gdy losowanie Swedish Open, które zaczyna się za około dziesięć dni, nie zostało jeszcze przeprowadzone, kości zostały już rzucone na losowanie Buenos Aires, które rozpoczyna się za prawie miesiąc!

Rzeczywiście, aby uniemożliwić wszystkim graczom podróżowanie do Argentyny, preprevias i previas są rozgrywane w Madrycie i rozpoczynają się jutro w piątek, 29 października, o 09:30 w szczególności spotkaniem Bastien Blanqué (139) / Alejandro Gonzalez Perez (313) i Francisco Jurado Sosa (206)/David Gala Sanchez (294).

Drugim Francuzem obecnym w tych kwalifikacjach jest Benjamin Tison. Mistrz Francji, który… zreformować swoje stowarzyszenie z Teo Zapata, znajdzie na swojej drodze doświadczoną parę w składzie Andaluzyjczyk Ernesto Moreno (67) i argentyński Facundo Dominguez (79)!

W głównym losowaniu tego konkursu zarezerwowanego tylko dla mężczyzn powinniśmy mieć bardzo dobre starcia z XVI. Zaczynając od spotkania Ale Galan / Juan Lebron i Javi Rico / Momo Gonzalez, para numer 9!

Aby odkryć wszystkie obrazy, przejdź do ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !