Nasiona nie wchodziły w szczegóły dotyczące ich wejścia do XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Mistrz Buenos Aires.

Osiem rozstawionych zawodników dobrze sobie poradzi na spotkaniu XNUMX/XNUMX finału w Argentynie. I możemy powiedzieć, że były nie do pokonania, bez straty seta dla pierwszych ośmiu par rankingu!

Najbardziej imponujący występ jest zasługą Pablo Limy i Javi Ruiza, którzy zmiażdżyli Coki Nieto i Tito Allemandi. Półfinaliści Malmö Open nie mogli zrobić nic przeciwko parze hiszpańsko-brazylijskiej. Kłaniają się 6/1 6/2! Dzisiaj Javi i Pablo zmierzą się z niespodzianką parą szesnastek: Moyano / Belluati. Na oczach rodzimej publiczności Argentyńczycy, którzy niedawno wrócili do siebie, wyeliminowali Miguela Yanguasa i Miguela Lampertiego po wielkiej walce: 3/6 6/3 6/4!

Lucas Campagnolo i Javi Garrido również zaczynają odnajdywać swój ślad. W świetnej formie dominują Juana Martina Diaza i Pablo Lijo 6/2 6/3!

Javi Garrido siatkówka bekhendowa WPT Malaga Open 2021

Para weteranów Argentyńczyków Grabiel/Nerone i Mati Diaz/Mieres być może skorzystała ze wsparcia swoich kibiców, nie udało im się pokonać przeszkody szesnastek. Na swój ostatni profesjonalny turniej w Argentynie Seba Nerone nie zaoferuje sobie wyjścia, na które liczył...

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć wideo-podsumowania tych dwóch dni XNUMX/XNUMX finału, dzieje się to poniżej:

Dziś ósme zaczynają się w południe czasu lokalnego (16 we Francji). Znajdź odpowiedni stół ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !