Mistrz WPT Buenos Aires: Sanyo i Tapia robią to ponownie!

Podobnie jak w Szwecji, Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez zdominowali Juana Lebrona i Ale Galana w półfinale World Padel Tour Mistrz Buenos Aires!

To po prostu zemsta za finał World Padel Tour Malmö Open, w którym będziemy jutro uczestniczyć.

Później kwalifikacje Martina Di Nenno i Paquito Navarro, to samo zrobili Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia. Przed rodzimą publicznością Argentyńczycy zdominowali numery 1 Ale Galan i Juan Lebron. Podopieczni Claudio Gilardoni maksymalnie wykorzystali wolne warunki, aby ustawić swoją grę i obwiniać Hiszpanów.

Trochę sfrustrowani, że nie trafiają w cel tak często, jak zwykle podczas swoich ataków, Ale i Juan naprzemiennie używali dobrego i złego. Myśleliśmy, że wykonali najtrudniejszą część, przebijając 5/4 w drugim secie. Ale po tym zamknięciu, naznaczonym dwiema amortyzacjami od Galana, Sanyo i Tapia byli w stanie żywić się zachętą La Rural, aby objąć prowadzenie.

Wygrywają 6/3 7/5 i spotkamy ich jutro w finale ostatniego Master sezonu (czekającego na Master Final) z tymi, którymi dominowali dwa tygodnie temu, Paquito Navarro i Martinem Di Nenno. Czy w siódmym finale z rzędu podopieczni Rodriego Ovide'a zdołają zdobyć trzeci tytuł w sezonie? W każdym razie bardzo miłe spotkanie, które czeka nas jutro o 16:30 czasu lokalnego (20:30 we Francji).

 

Publié par
Xan Tafernaberry