To jest druga niespodzianka dnia u panów World Padel Tour Cascais Open: Bela i Coello wygrywają z Di Nenno/Navarro.

Spodziewaliśmy się, że tego dnia ćwierćfinału zakończy się wielki mecz i nie zawiedliśmy się!

W obliczu rozstawionych 2 turniejów Fernando Belasteguin i Arturo Coello, którzy nie byli faworytami startowymi, zaprezentowali się bardzo solidnie. A w meczu znacznie ostrzejszym, niż sugerowałby wynik, legendarny Bela i młody Coello wiedzieli, jak być szczególnie skutecznym podczas ważnych punktów, aby odnieść zwycięstwo.

Rzeczywiście, Fernando i Arturo zamienili trzy z pięciu punktów przełamania, które uzyskali, podczas gdy ich przeciwnicy nigdy nie zdołali odebrać zagrywki. Osiem straconych okazji, które w końcu mocno zaważyły ​​na szali!

W tych warunkach outsiderzy oferują sobie przekonujący sukces: 6/4 6/2 w nieco ponad półtorej godziny gry, a to zdobywszy tylko dwa punkty więcej niż ich przeciwnicy w całym spotkaniu (55 przeciwko 53)!

Jutro zmierzą się z Sanyo Gutiérrezem i Agustinem Tapią, którzy mieli wszystkie kłopoty na świecie, by pozbyć się Fede Chingotto i Juana Tello (1.).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !