Federico Chingotto i Juan Tello będą tam w XNUMX/XNUMX finału tego turnieju WPT Cascais Open, ale w szesnastym było ciężko!

Po Barbarze Las Heras i Veronice Virseda dominował Brea/Icardo u dziewcząt, w środę prawie byliśmy świadkami eliminacji kolejnego najlepszego rozstawienia. Rzeczywiście, tym razem wśród panów byli Chingotto i Tello, którzy byli bardzo podnieceni.

Pokonani przez Juana Martina Diaza i Alexa Arroyo Argentyńczycy zostali zepchnięci do granic możliwości i ostatecznie wygrali 6/2 6/7 7/5. Jutro będą przeciwni Nieto i Yanguas, którzy przeprowadzili prawdziwą demonstrację przeciwko Bergamini / Ruiz: 6/0 6/3.

Bela i Coello spisali się przeciwko Belluati/Silingo (6), a jutro zmierzą się z Benitezem i Rubio, którzy z łatwością wygrali mecz „3% previas” z Alonso/Esbri (6) .

Odkryj wszystkie wyniki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !