Juan Lebron i Ale Galan zdobyli piąty tytuł w tym sezonie na World Padel Tour w tę niedzielę w Cascais przeciwko Sanyo i Tapii.

Spodziewaliśmy się bardzo wyrównanego meczu między dwiema najbardziej w formie parami w padel świat, ale w końcu Hiszpanie byli całkiem wyżej.

Po kontrolowanym pierwszym secie zawodnicy Mariano Amat zaczęli widzieć, jak ich przeciwnicy naprawdę wchodzą do gry. Dokładniej, Argentyńczycy w końcu zdołali wyrównać grę z numerami 1, a dzięki dobrej jakości tie-breakowi wyrównali wszędzie po jednym secie.

Ale równie często, gdy są potrącani, Ale i Juan odpowiadali w najpiękniejszy sposób, zdobywając ręce na spotkaniu. Dzięki ostatnim akcjom zdominowanym przez głowę i ramiona mistrzowie świata oferują sobie piąty tytuł w sezonie WPT i umacniają swoją pozycję jako numer 1.

Końcowy wynik 6/2 6/7 6/1 dla tych, którzy, jak zobaczysz poniżej, byli dzisiaj na szczycie, z 95 punktami zdobytymi przeciwko 68 dla swoich przeciwników.

Od teraz gracze będą mogli cieszyć się trzydniowym odpoczynkiem, zanim wrócą na stoki, w szwedzki Padel Otwórz !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !