Druga połowa sezonu World Padel Tour zaraz się zacznie. Odkryj stoły Cascais Open!

WPT wkrótce powróci do swoich praw, a najlepsi gracze na świecie przygotowują się obecnie do przybycia do Portugalii.

Jak widać w tabelach, pierwsza runda ma już dla nas bardzo dobre wyniki. Wśród mężczyzn najbardziej kuszące szesnastki na papierze to Belasteguin/Coello vs Belluati/Silingo i Chingotto/Tello vs Juan Martin Diaz/Arroyo!

Wśród dziewcząt, Brea/Icardo vs Las Heras/Virseda zapowiada się gorąco, podobnie jak starcie między Iglesias/Osoro i Mesą/Rufo!

Po stronie francuskiej, jak zawsze, na stole damskim występują dwa tricolory. Jessica Castello i Alix Collombon zmierzą się z Eli Amatriain (20) i Nurią Rodriguez (30), a Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się z Bea Calderą (28) i Sofią Saiz (36). Oba mecze odbędą się w środę rano.

Wśród mężczyzn znajdziemy Benjamina Tisona i jego nowego partnera Martina Sancheza Piñeiro w pierwszej rundzie previas. Francusko-hiszpańska para zmierzy się z Enrique Goenaga (85) i Jairo Bautista (80) w niedzielę o 17:00.

Wreszcie w previas to Thomas Leygue i Johan Bergeron zadebiutują w najbliższą sobotę o 10:30 przeciwko Luis Oliver Artigas (NC) i Raul Medina (170).

Znajdź wszystkie tabele poniżej:

Główni mężczyźni przy stole

Previas mężczyźni

Preprevias mężczyźni

Główny remis panie

Panie Previas

Panie preprevias

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !