Las Heras i Virseda zajęli pierwsze miejsca w rankingu 6 w Portugalii. Nie możemy już nawet nazwać tego niespodzianką, ponieważ ci gracze od jakiegoś czasu są w dobrej formie.

Po wygraniu Calanda Challenger i FIP Platyna Veneto, Veronica Virseda i Barbara Las Heras kontynuują swój rozmach. Rzeczywiście, za wejście do gry na WPT Cascais Open Hiszpanie wygrali w dwóch setach (6/4 6/4) z Delfi Brea i Tamarą Icardo, rozstawionymi 6.

Nowy występ do wyboru dla tych dwóch graczy, którzy obecnie tworzą siódmą parę w wyścigu i którzy wyraźnie starają się o miejsce w finale mistrzowskim.

Jutro Veronica i Barbara wystartują jako faworytki przeciwko Marty Talavan i Sofii Araujo, a ich celem jest nowy ćwierćfinał i kilka dodatkowych punktów w tabeli. Jeśli chcą umieć oprzeć się parze chwili, nie popełni błąd Madrilenian i miejscowy etap, którzy potrzebowali trzech setów do pokonania Clasca / Orsi: 4/6 6/1 6/2.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !