Sanyo Gutiérrez i Agustin Tapia wiedzą, jak cierpieć! Argentyńczycy wygrali wielką walkę z Fernando Belasteguinem i Arturo Coello.

Podobnie jak przeciwko Sanzowi i Lampertiemu w XNUMX/XNUMX finału, a następnie przeciwko Chingotto i Tello w kwartach, Sanyo i Tapia po raz kolejny sprawili, że napięcie trwało dzisiaj w półfinale.

We wrzącej grze Argentyńczycy byli w stanie być obecni, kiedy było to najważniejsze. Rzeczywiście, wygrywają, zdobywając cztery punkty mniej niż ich przeciwnicy! Z drugiej strony podczas „puntos de oro” Gutiérrez i Tapia odnieśli szczególne sukcesy, zdobywając 9 decydujących punktów na 14. Wystarczająco na mały sukces: 6/3 6/7 7/5.

Dzięki temu sukcesowi Argentyńczycy będą mogli rozegrać swój trzeci z rzędu finał, o trzecie zwycięstwo z rzędu? Z pewnością Juan Lebron i Ale Galan nie usłyszę tego w ten sposób...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !