Przeciwko Marta Marrero i Lucia Sainz, Paula Josemaria i Ariana Sanchez były solidne, aby wygrać w równych setach.

Numer 2 nadal jest bardzo silny w Portugalii. Rzeczywiście, zawodnicy Gustavo Pratto wciąż nie przegrali ani jednego seta w Cascais.

Dziś w starciu z byłym numerem 1 Lucią Sainz i Martą Marrero, Ari i Paula wystartowali bardzo mocni, wygrywając pierwszego seta 6/1. Drugi set był znacznie bliższy, ale faworyci byli w stanie zaostrzyć grę, gdy było to konieczne, aby zakończyć pracę. Liczby 2 wygrywają 6/1 7/5 w nieco ponad półtorej godziny gry i oczywiście będą świeższe niż ich przeciwnicy w finale.

Rzeczywiście, Sanchez i Josemaria odnajdą w tę niedzielę Martę Ortegę i Beę Gonzalez, które stoczyła dziś bardzo wielką walkę z liczbami 1. Czy w dziesiątym finale sezonu będą w stanie zdobyć piąty tytuł? Odpowiedź od 10:00 rano (11:00 we Francji) jutro rano.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !