Paquito Navarro i Martin Di Nenno zagrają dziś w Meksyku swój ósmy finał z rzędu World Padel Tour !

Di Nenno / Navarro to para tego końca sezonu na World Padel Tour. Niezależnie od warunków, podopiecznym Rodriego Ovide'a zawsze udaje się dostać do finału. Dzisiaj zagrają w ósmym z rzędu finale w Mexico City i spróbują zdobyć czwarty tytuł w 4 roku.

W meczu, który nas będzie miał oferował prawdopodobnie najdłuższy punkt w historii obwodu, Paquito i Martin pozbyli się Chingotto i Tello 6/3 6/4. Argentyńczycy, którzy wrócili w półfinale, będą mieli dobrą walkę, ale ostatecznie przegrali po ponad 2h15 meczu.

Tak jak od początku zawodów, to właśnie para najlepiej poradzi sobie z bardzo wolnymi warunkami spowodowanymi piłką bez nacisku, która będzie w stanie wygrać. Dzięki temu sukcesowi Navarro i Di Nenno będą mieli okazję zająć pierwsze miejsce w Wyścigu już w najbliższą niedzielę. W tym celu będą musieli zdominować Franco Stupaczuka i Alexa Ruiza.

Piłkarze Pozzoni zaczęli bardzo źle z Miguelem Lampertim i Miguelem Yanguasem, ale zdołali wyprostować poprzeczkę i dać sobie zwycięstwo: 2/6 6/2 6/1. Sukces, który kładzie kres marzeniom Lampertiego o rywalizacji o Mistrza Ostatecznego.

Stupa i Ruiz zagrają dziś w piątym finale tego roku. Postarają się wygrać drugą koronację przeciwko parze, którą pokonali w finale w swoim jedynym tytule, to było na Sardynii. Paquito i Martin następnie zemścili się w Kordobie, więc to piękno odbędzie się dzisiaj w Meksyku! Rozpoczęcie spotkania o godzinie 14:00 czasu lokalnego tj. 21:00 we Francji.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !