Franco Stupaczuk i Alex Ruiz stworzyli nowa mała niespodzianka w Meksyku eliminując w ćwierćfinale numer 1 Ale Galan i Juan Lebron.

Było to siódme spotkanie w tym sezonie dla tych dwóch par i dotrzymał obietnic. Widzowie licznie obecni w Mexico City mogli cieszyć się szybkim i ekscytującym spotkaniem.

Alex Ruiz Stupaczuk Pozzoni 2021

Po raz trzeci w 2021 r. Alejandro Ruiz i Franco Stupaczuk zgarnęli liczby 1. Hiszpan i Argentyńczyk potrafili idealnie dostosować się do warunków na torze, by w prostych setach pozbyć się przeciwników.

Po wygraniu pierwszego seta 6/4 wykazali się świetną mentalnością, aby w drugim secie oszczędzić 4 sety na 4/5, zanim przełamali przeciwników nowym „punto de oro”. Zamknięcie ich usług przypieczętowało to spotkanie wygrane przez mistrzowskie rozdanie przez parę numer 5 WPT! Z trzema wygranymi z siedmiu konfrontacji, piłkarze Carlosa Pozzoniego zdecydowanie sprawiają problemy Lebronowi i Galanowi.

Jutro zmierzą się z Miguelem Lampertim i Miguelem Yanguasem z możliwością zaoferowania sobie czwartego finału w tym sezonie. Ale bądź ostrożny, ponieważ to są Lamperti i Yanguas na misji kto pojawi się przed nimi! Kolejny wielki mecz w perspektywie!

Lebron i Galan nie będą mieli prawa popełniać błędów w Master Final pod groźbą zobaczenia pierwszego miejsca przez Paquito Navarro i Martina Di Nenno!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !