Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory niespodzianki są połączone w ostatnim Otwarciu 2021 z World Padel Tour : Agustin Gomez Silingo i Jon Sanz wyeliminowali Agustina Tapię i Sanyo Gutiérreza w XNUMX/XNUMX finału!

Tapia Sanyo CDMX Otwarte 2021

W pierwszej rundzie XNUMX transmisji na World Padel Tour Fani telewizji mogli cieszyć się ogromną niespodzianką, eliminując rozstawiony numer 3!
Zwycięzcy w Malmö, a następnie finaliści w Buenos Aires, Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez byli jedną z najmocniejszych par na koniec sezonu. To sprawia, że ​​osiągnięcie Jona Sanza i Agustina Gomeza Silingo jest jeszcze bardziej imponujące!

Po przegraniu pierwszego seta, hiszpańsko-argentyńska para zadała sobie wiele trudu, aby najpierw wrócić, aby zdobyć bramkę, a następnie zadać cios. Zwycięzcy 5/7 6/4 6/4 wielkiej walki, Sanz i Silingo oferują sobie swój pierwszy ćwierćfinał razem na Open du World Padel Tour !

Jutro zmierzą się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Limą / Ruiz i Lamperti / Yanguas!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !