Po XNUMX/XNUMX finału, w której przeważały dwie niespodzianki, po stronie Meksyku jest teraz aż do ósmego miejsca.

Później eliminacja nasion 7 Capra / Sanchez by Leal / Rico, to rozstawiona 8 Lima / Ruiz bardzo się bała. W przeciwieństwie do pary składającej się również z Brazylijczyka i Andaluzyjczyka, Campagnolo / Garrido, faworyci byli gorący. Wygrywają pod koniec napięcia po przegranej pierwszej rundzie: 3/6 6/3 7/6! Miguel Yanguas i Miguel Lamperti również zostali pokonani przez Martineza / Zaratiegui, ale ostatecznie wyszli 2/6 7/5 6/2.

Pozostali gracze nie martwili się, Ruiz / Stupaczuk i Belasteguin / Coello wygrywali w równych setach.

Ogólnie można powiedzieć, że podczas pierwszego dnia zawodów widać było słabszych. Oczywiście zachowamy niespodziewane zwycięstwo popularnej pary, Acevedo / Martinez, ale także Bergamini / Jorge Ruiz. Para z previas była najskuteczniejsza przeciwko Juanowi Martinowi Diazowi i Pablo Lijo: 6/3 6/3. Wynik, którego tak naprawdę się nie spodziewaliśmy.

Poniżej znajdziesz wideo podsumowania dnia:

Aby znaleźć wszystkie wyniki i plakaty z XNUMX/XNUMX finału, po prostu się dzieje ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !