Sara Ruiz Soto ogłosiła to na swoim koncie na Instagramie, rozstaje się z Julietą Bidahorria jeszcze przed rozpoczęciem sezonu World Padel Tour.

Po Esther Carnicero i Teresie Navarro, kolej Julieta Bidahorria, aby ogłosić ich separację. To 57 zawodniczka rankingu WPT, Sara Ruiz Soto, z której pochodzi ogłosić to na swoim koncie na Instagramie.

Jeśli wierzyć temu wpisowi, to Juliera Bidahorria stałaby za tą separacją. Półfinałowa porażka z Aną Cortiles i Jessicą Castello na ORO 24 w Castellon będzie więc ostatnim meczem rozegranym przez tę hiszpańsko-argentyńską parę.

Zaskakująco, dwie pary, które ogłosiły zakończenie swojego związku na WPT, zrobiły to zaraz po porażce z Castello / Cortilesem ! Po zaledwie dwóch turniejach rozegranych razem i jeszcze przed wznowieniem World Padel Tourpara Soto / Bidahorria już nie istnieje.

W grze przewidywania możemy to sobie wyobrazić Julieta Bidahorria i Teresa Navarro, którzy trenują w tym samym klubie w Brunete koło Madrytu, postanowili połączyć siły. Mimo 30 lat Bidahorria jest zawodniczką w pełnym rozwoju i można pomyśleć, że doświadczony Navarro uwiódł potencjał Argentyny!

Julieta Bidahorria World Padel Tour

Julieta z wysokości 78 metrów jest mocno uderzającą lewicową zawodniczką, która ze względu na swoją postawę i agresywny styl gry prezentuje profil dobrze pasujący do ciężko pracującej Teresy Navarro! Ale strzeż się, nic oficjalnego jeszcze !

Esther Carnicero i Sara Ruiz Soto, czy nagle połączą siły? Sprawy do naśladowania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !