Agustin Gomez Silingo i Jon Sanz Alba postanowili pójść własnymi drogami na World Padel Tour. Młody zawodnik z Pampeluny to ma ogłosił na swoim koncie na Instagramie.

Później Gil / Moya, Ramirez / Rubio, Alba / Semmler czy nawet Lijo / JM Diaz, oto dwaj inni gracze przy głównych stołach decydują się na rozdzielenie.

Dlatego Silingo, 26. i Sanz, 35., nie będą już razem ewoluować w przyszłym sezonie. Razem będą mieli mieszane wyniki, zanim poznają swój najlepszy występ w sezonie podczas ostatniego turnieju w 2021 roku. Rzeczywiście, ci dwaj mężczyźni osiągnęli wyczyn, zdominowali Agustina Tapię i Sanyo Gutiérreza podczas CDMX Open. Zwycięstwo w wielkim meczu, które pozwoliło im dotrzeć do ćwierćfinału. Wynik jednak nie wystarczy, aby ich skojarzenie było trwałe.

Zauważamy, że wiele par rozpada się w tym okresie poza sezonem, a to z pewnością jeszcze nie koniec!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !