Środa, 15 marca rozpoczyna się o godz Losowanie finału WPT Chile Open 2023. Oto godziny meczów i miejsca, w których można je oglądać.

Środa: 1/16 finał

ŚwiatPadelWieża TV będzie transmitować mecze od tej środy. Dzień, w którym zakończy się runda 16. Mecze mają być obserwowane od godziny 14:00 czasu francuskiego (10:19 w Chile). Na rano zaplanowano trzy mecze kobiet. Od godziny 30:15 (30:XNUMX w Chile) transmitowane będą trzy mecze losowania mężczyzn.

Czwartek: 1/8 finału

Czwartek, 16 marca, XNUMX/XNUMX finału można również śledzić na WorldPadelTourTV. Tam znowu od 14:10 (w Chile o 19:30) trzy mecze tabeli kobiet, a od 15:30 (XNUMX:XNUMX w Chlili) trzy mecze mężczyzn.

Piątek: 1/4 finału

Piątek 17 marca, miejsce w ćwierćfinale, z dwoma meczami kobiet na żywo od 14:10 (00:XNUMX w Chile) na WorldPadelTourTV.

W trakcie rozpoczną się ćwierćfinały mężczyzn: można je śledzić we Francji na kanałach grupy. Canal +. W krajach, w których żadna płatna platforma nie nabyła praw, WorldPadelTourTV pozostanie dostępne.

Sobota: 1/2 finału

Półfinały, w sobotę 18 marca, zaplanowano na godzinę 14:10 (XNUMX:XNUMX w Chile). Pierwszy półfinał kobiet można zobaczyć na WorldPadelTourTV. Po nim nastąpi pierwszy półfinał mężczyzn, który będzie dostępny wyłącznie na płatnych platformach. Nastąpi druga połowa kobiet (na WorldPadelTourTV) i mężczyzn (platformy płatne).

Niedziela: finały

Finały odbędą się w niedzielę, 19 marca. Finał kobiet rozpocznie się o godzinie 21:17 (00:XNUMX w Chile) i będzie można go śledzić na WorldPadelTourTV. Po nim odbędzie się finał mężczyzn, dostępny na platformach pay-per-view.

Skonsultuj się z brama padel przez Canal+

Zobaczyć stoły tego turnieju Chile Open, jest TUTAJ

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.