Później ich wspaniałe zwycięstwo wczoraj w XNUMX/XNUMX finału turnieju WPT Chile Open przed Martą Ortegą i Beatriz Gonzalez, Alix Collombon i Carlą Mesą niestety nie udało się dzisiaj kontynuować. W ćwierćfinale Francuzka i Hiszpanka przegrały z Delfi Brea i Sofią Araujo.

Argentyńczyk i Portugalczyk wygrali 6:3 w pierwszym secie, po czym popchnęli akcelerator (i swoich przeciwników) dalej w drugim secie wygranym 2:6.

W półfinale Brea i Araujo zmierzą się z faworytkami turnieju Gemmą Triay i Alejandrą Salazar. Druga połowa przeciwstawi się upadłym Sanchezowi / Josemarii, Claudia Jensen i Jessica Castello, do pary Sainz / Osoro.

Le marzenie o pierwszym półfinale en World Padel Tour dlatego wyparowuje dla Alix Collombon, nawet jeśli ta kwarta i ich prestiżowe zwycięstwo w 1/8 dobrze wróży nowej parze, którą tworzy z Carlą Mesą.

Mesa-Collombon
Carla Mesa i Alix Collombon

Znajdź je Wyniki turniejów na żywo

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.