Wczorajszy dzień obfitował w niespodzianki podczas WPT Chile Open, ale dzisiejszy dzień również zapowiada nieoczekiwane wyniki.

Pierwsza niespodzianka – ale czy nadal? – to przedwczesna eliminacja 4 rozstawionego Navarro / Tello przez TdS 15, José Diestro i Pincho Fernándeza. Ten ostatni, po przegranej tie-breaku pierwszego seta, zachwycił drugiego seta i związał się, przyznając sobie trzecią rundę, mając do czynienia z dryfującą parą.

Kolejną ofiarą 1/8 finału mężczyzn jest ta, którą tworzą Andaluzyjczycy Ale Ruiz i Momo Gonzalez, którzy ponieśli stratę Lucho Capry i Agustína Gutiérreza, zwycięzców w dwóch setach 6/4 6/4. Co się spieszyć oddzielenie malaguños ?

Wśród pań znakomity występ Alix Collombon i Carli Mesy, które wyeliminowały Martę Ortegę i Beę Gonzalez, TdS 3 i niedawnych finalistów La Rioja.

Kolejna sensacja w ten piątek w Santiago, Jessica Castello i Claudia Jensen sprowadziły numery 1 Ariana Sanchez i Paula Josemaria. Ten ostatni, który potknął się już w półfinale w La Rioja, nie przyzwyczaił nas do porażek przed finałami.

Tego wieczoru od 19:30 kontynuacja ćwierćfinałów może nam zarezerwować kolejne przewroty w hierarchii.

Oto program:

  • Javi García Mora / Javi González Barahona vs Juan Lebrón / Alejandro Galán o 19:30 czasu francuskiego.
  • Maxi Sanchez / Lucas Campagnolo kontra Franco Stupaczuk / Martín Di Nenno.
  • Lucho Capra / Agustín Gutierrez kontra Arturo Coello / Agustín Tapia.
  • Jose Antonio García Diestro / Pincho Fernández kontra Fede Chingotto / Javi Garrido.

Odnaleźć ICI informacje o piątkowych ćwierćfinałach i kanałach, które je transmitują.

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.