Ale Galan i Juan Lebron wygrali dziś w finale Mistrza Estrella Damm Barcelona World Padel Tour naprzeciwko Stupaczuk / Gutierrez.

I 5! Ale Galan i Juan Lebron umacniają swoją dominację padel świat z tym Piąte zwycięstwo w 5 turniejach w 8 roku. Wyeliminowany z ostatnich dwóch turniejów w półfinałach i trochę zawieszony w poprzednich rundach w Barcelonie, numer 1 chciał pokazać wszystkim, że nadal są szefami obwodu.

Tracąc swój serwis od samego początku, Stupa i Sanyo gonili za golem przez cały pierwszy set, nie udając się nawet na przerwę. Zaufanie tym pierwszym setem wygrali Hiszpanie puścić konie w drugiej rundzie, nie pozostawiając żadnych szans przeciwnikom.

Zwycięstwo 6 / 4 6 / 1 bez utraty ani jednego break pointa w całym meczu. Gutierrez / Stupaczuk będą walczyć, ale oni zdecydowanie nie udaje się zmierzyć z tą parą który zdominował ich pięć razy w tylu spotkaniach w tym sezonie.

32 zwycięskie posunięcia za tylko 4 niewymuszone błędy w tym finale padel praktykowana przez Galana i Lebrona wyprzedza to, co wszyscy mogą zaoferować. Nie zawsze dominują w tym turnieju, za każdym razem opanowują najważniejsze punkty.

Ich przeciwnicy mają teraz dwa tygodnie, aby spróbować znaleźć rozwiązania aby przeciwdziałać temu prawdziwemu huraganowi padel. Do zobaczenia w Alicante, gdzie cyfry 1 znów będą faworytami.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !