Paquito Navarro i Martin Di Nenno wygrałKordoba Otwarte od World Padel Tour. Hiszpan i Argentyńczyk oferują sobie zatem drugi tytuł w tym sezonie, pokonując Stupa / Ruiz podwójnej 6/3.

Przyjdź, aby wygrać

Paquito Navarro i Martin Di Nenno tworzą parę chwil na World Padel Tour. Argentyńczyk i Hiszpan, po czterech przegranych finałach, z jednym tylko wygranym, chcieli dobrze rozpocząć finał.

Imponujące wczoraj, Stupa i Ruiz są dziś przytłoczeni. Navarro i Di Nenno robią bardzo ważną pierwszą przerwę i potwierdzają, że osiągnęli 4/1.

W siódmym meczu pierwszego seta Franco Stupazcuk i Ale Ruiz mają dwa breakpointy, ale ratują je Navarro i Di Nenno. Dwaj mężczyźni obejmują się, jakby wygrali spotkanie. Zdobywa się przewagę psychologiczną. Kończą się 6/3.

paquito-navarro_martin-di-nenno_cervezas-victoria-cordoba-open-2021_finales__dsc0355-copia-1170x658

Navarro i Di Nenno za mocni

Początek drugiego seta wygląda jak koniec pierwszego. Stupa i Ruiz grają całkiem nieźle, ale #PacoAgresivo i Di Nenno ratują breakpointy. Dwóch mężczyzn jest prawie oszołomionych.

Andaluzyjski Paquito, przed swoją publicznością, wygrywa wszystkie mecze woleja/woleja ze swoją charakterystyczną męskością. W drugiej rundzie następuje przerwa. Di Nenno / Navarro zmierza po drugi tytuł!

Paquito i Martin dokonują zemsty na finale w Cagliari i wygrywają Cordoba Open. 6/3

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.