Zrobione ! Tuż po wygraniu drugiego Challengera, Alix Collombon i Jessica Castello po raz pierwszy wchodzą razem w ćwierćfinale WPT Open!

Czuliśmy, że to nadchodzi dziś rano. Pełni pewności siebie po wygraniu drugiego Challengera 2021 w Alfafar, Alix Collombon i Jessica Castello wyglądali na silniejszych niż kiedykolwiek. W przeciwieństwie do dwóch doskonałych graczy, którzy startują jako para, poczuliśmy możliwy wyczyn. I miało to miejsce dziś po południu w Kordobie!

W starciu z Beą Gonzalez i Martą Ortegą Alix i Jessica zdołali wygrać 3 mecze z rzędu w pierwszej rundzie, kiedy przegrywali 5/4. Pierwsza niespodzianka dla Francuzki i jej partnera, którzy odebrali sety 10 i 12 graczom na świecie!

Reakcja faworytów nie trwała długo! Zirytowani zawodnicy Carlosa Pozzoniego podali 6/1 Alix i Jessice, aby wszędzie zgarnąć rundę.

Trzeci set był totalnie gorący, dwie pary zakończyły się niepohamowanym tie-breakiem i ostatecznie wygrały 8/6 przez Castello i Collombona!

Alix Collombon krzyk wściekłości WPT 2021

Dlatego jutro zagrają razem swój pierwszy ćwierćfinał na WPT Open. Zmierzy się z Ari Sanchezem i Paulą Josemarią, rozstawionymi na drugim miejscu w turnieju. Na nowy wyczyn? To byłoby po prostu niesamowite!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !