W Danii niespodzianki są połączone! W efekcie, Marta Ortega i Bea Gonzalez właśnie stworzyłem ten wyczyn w ten sobotni poranek, eliminując faworytów Alejandra Salazar i Gemma Triay, oferując w ten sposób swój pierwszy finał na Open sezonu.

Zwycięski 6/1 6/4 w nieco ponad godzinę gry, Andaluzyjczyk i Madrilenian zagrali padel bardzo solidne i ostre, co stawiało ich rywali w sporych trudnościach. Jak w przypadku panów, rozstawiony 1 nie zobaczy finału!

Pomimo przegranej w ćwierćfinale kilka dni temu w Brukseli, Ortega i Gonzalez nabierają rozpędu po zdobyciu dwóch tytułów w Challengers w Albacete i Getafe. To zwycięstwo nad więźniami na torze pozwoli im być pełnymi ufności w konfrontacji, która czeka ich jutro o 10:00.

Dziś po południu poznają nazwiska swoich rywali: będzie albo Maria Pilar Alayeto i Sofia Araujolub Victoria Iglesias i Aranzazu Osoro.

W międzyczasie zróbmy miejsce na pierwszy półfinał mężczyzn pomiędzy Maxi Sanchez - Lucho Capra à Pablo Lima i Franco Stupazcuk.

Mecz do śledzenia na żywo World Padel tour TV a wszystkie informacje o turnieju bezpośrednio na Padel Magazine

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.