Tamara Icardo i Virginia Riera zakwalifikowały się do półfinału World Padel Tour Otwarte duńskie. Są jedyną parą z ostatniej czwórki, która nie znalazła się w czołowej czwórce.

Za (już) trzecie starcie w sezonie pomiędzy parami Icardo / Riera i Ortega / Araujo, ci pierwsi wreszcie mogli się zrewanżować. Rzeczywiście, rozstawiony 6 pokonał rozstawiony 4 w jedynym meczu w trzech setach ćwierćfinałów: 6/2 6/7 7/5.

Zwycięstwo zdobyte pęsetą, które pozwoliło Virginii i Tamarze zakwalifikować się do półfinałów, gdzie jutro spotkają Gemmę Triay i Alejandrę Salazar, które ugasiły niespodziankę turnieju Rodriguez/Bidahorria (7/5 6/2).

W innych meczach faworyci również wykonali swoją robotę, wygrywając odpowiednio 6/2 6/4 i 7/5 6/1 Josemarii/Sancheza i Brei/Gonzalez przeciwko Llaguno/Orsi i Jensen/Castello

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !