Pokonane, gdy tylko wzięły udział w zawodach w Belgii przez Esther Carnicero i Lucię Martinez, numery 2 zemściły się w ten czwartek w Danii.

To był jeden z największe niespodzianki początku sezonu : porażka Pauli Josemarii i Ariego Sancheza, gdy tylko weszli do walki w Brukseli z Esther Carnicero i Lucią Martinez.

Zdominowani 6/2 5/7 3/6, zawodnicy Miguela Sciorilliego ustanowili dziś rekord. Zirytowani tym wynikiem niegodnym ich statusu, Ari i Paula nie pozostawili dziś w Kopenhadze żadnych szans. Sukces 6/0 6/0 w formie zemsty za tych, którzy przybywają do Danii z przemożnym pragnieniem.

Jutro zmierzą się z Victorią Iglesias i Aranzazu Osoro, którzy w ten czwartek nie opuścili już wielu meczów przeciwko Pascualowi Rufo: 6/1 6/1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !