To dwa zupełnie nowe finały, w których w najbliższą niedzielę weźmiemy udział w World Padel Tour Otwarte w Danii.

W dżentelmenach Argentyńczycy przejęli władzę, z siedmioma graczami w półfinale i czterema w finale. Nieobecni przez prawie rok na ważnych wydarzeniach Maxi Sanchez i Lucho Capra spróbują dodać tytuł do swojej wspólnej historii. Ale ci, którzy do tej pory wygrali tylko mistrza Valladolid w zeszłym sezonie, nie zaczną dzisiaj jako faworyci. Rzeczywiście, ich rodacy Agustin Tapia i Sanyo Gutiérrez zaimponowali wczoraj w meczu z Chingotto/Tello i jeśli zagrają również w tę niedzielę, będą bardzo trudni do pokonania.

Wśród pań nie można było przewidzieć takiego finału. W tabeli oznaczonej niespodziankami numery 1 i 2, które dominowały na torze od początku sezonu, nie zobaczą finału. Jeśli Gonzalez i Ortega powoli nabierają rozpędu od czasu ich sukcesu w Challengers, nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że Sofia Araujo i Mapi Alayeto, na ich pierwszy wspólny turniej, mogą nadal rywalizować w tę niedzielę. A jednak ci dwaj zawodnicy, którzy połączyli siły na tydzień przed rozpoczęciem zawodów po kontuzji Majo, zdają się doskonale się uzupełniać. Bez presji mogą nas ponownie zaskoczyć w tę niedzielę!

Spotkania mają być śledzone od godz. 10:00 World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !