Maximiliano Sanchez i Lucho Capra powtórz i po ponad dwóch godzinach gry udaje się wyrwać zwycięstwo przeciwko Pablo Lima i Franco Stupazuk.

W ten piątek już mieli stworzył niespodziankę eliminując liczby 1 Juan Lebron i Alejandro Galan w dwóch zestawach 6/4 – 6/2. Tym razem przykryli z powrotem parę argentyńsko-brazylijską Lima - Stupa.

Argentyńczycy od samego początku pokazują kły i nie dają się popychać przeciwko swoim przeciwnikom. Udało im się pokonać rywali, ledwo obsadzając prowadzenie w pierwszej rundzie.
Mogliśmy wtedy podziwiać wytrwałość Pablo Lima i Franco Stupazuk. Faworyci spotkania zdołali podnieść wagon w drugim secie, stopniowo odzyskując pewność siebie i wzbudzając wątpliwości postronnych. Dobrze w nogach i z powrotem do bloku Maxi Sanchez i Lucho Capra nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i po trzymającym w napięciu meczu, który trwał ponad dwie godziny, Argentyńczycy odnieśli bardzo dobre zwycięstwo, aby zdobyć bilet na niedzielny finał.

Wynik końcowy: 7/5 – 4/6 – 7/5.

Sukces, który pozwala dwóm graczom uczestniczyć w ich pierwszym finale sezonu. Czy mogą to zrobić? Valladolid w zeszłym roku ?

Cokolwiek się stanie, to pierwsze duże spotkanie doda im pewności siebie, aby kontynuować sezon. Dziś po południu odbędzie się drugi półfinał, w którym zmierzą się Sanyo Gutierrez – Agustin Tapia à Juan Tello et Federico Chingotto. Który z tych czterech graczy dołączy do rodaków w ostatnim etapie tego duńskiego Padel Otwarty ?

Odpowiedz na koniec dnia na żywo World Padel Tour TV

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.