WPT Danish Open: Tison/Zapata w głównym losowaniu!

Świetny występ Benjamina Tisona i Teo Zapaty, którzy wchodzą do stołu finałowego World Padel Tour Otwarte duńskie !

Po zaciętych walkach w drugiej rundzie previas z Del Castillo/Luque, Benjamin Tison i Teo Zapata spisali się dobrze w decydującym meczu, aby wziąć udział w ostatnim losowaniu WPT w Danii Padel Open.

Rzeczywiście, niezupełnie faworytami przeciwko Albie (53) / Alonso (40), dwóm graczom, których po raz pierwszy znaleziono w tym roku w previas, Francuz i jego pomocnik skompletowali perfekcyjny mecz, aby wygrać w dwóch setach. Przekonujący sukces (6/3 6/1) Benjamina i Teo, którzy eliminują rozstawionych 2 i oferują sobie prawdziwe zwycięstwo w benchmarku.

Znajdziemy ich zatem jutro w XNUMX/XNUMX finału, przeciwko innej parze z previas, w skład której wchodzą Javi Leal i Uri Botello, na spotkanie, które zapowiada się wybuchowo! Czy obecni po raz trzeci w roku w ostatnim losowaniu turnieju WPT Open, francusko-hiszpańska para zdoła zakwalifikować się do swojej pierwszej XNUMX-tej rundy?

Pozostałe dwie pary zakwalifikowane do głównego losowania tego duńskiego turnieju to:

  • Barahona/Esbri
  • Garcia/Marcos

Zobacz komentarze

    • witam, na razie nie wiemy jeszcze, czy spotkanie będzie transmitowane, ale jeśli tak, nie zabraknie nam artykułu z linkiem!

Publié par
Xan Tafernaberry