Świetny występ Léi Godallier i Teresy Navarro w World Padel Tour Otwarte w Danii. Francuzka i jej partner eliminują parę nr 9 toru: Amatriain/Navarro!

To pierwsza mała niespodzianka dnia w Kopenhadze: Léa Godallier i Teresa Navarro oferują sobie Eli Amatriain i Carolina Navarro! Gdybyśmy znali francusko-hiszpańską parę zdolną do walki z tymi graczami z Top 20, niekoniecznie myśleliśmy, że może tak szybko wygrać: 6/4 6/2!

Dzięki temu wielkiemu sukcesowi rodowita Tahiti i jej partner zmierzą się w czwartek z Patty Llaguno i Virginią Riera, finalistami ostatniego Belgium Open.

Léa jest teraz jedynym tricolorem wciąż rywalizującym wśród pań, Alix Collombon i Jessica Castello, które zostały zdominowane przez Beę Calderę i Carmen Goenagę w wielkiej walce: 6/2 5/7 1/6.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !