Runda XNUMX World Padel Tour Danish Open odbędzie się bez dwóch najlepszych par padel Świat.

Co prawda po Coello i Tapia przechodzą przed rozpoczęciem zawodów przyszła kolej na wycofanie się z turnieju Juana Lebrona i Ale Galana.

Zwycięzcy 6/0 6/0 konfrontacji z miejscowymi Mollerem i Domelą, zawodniczki Mariano Amat, znakomicie rozpoczęły ten turniej w Danish Open. Ale teraz fizyczne usterki powracają i nie będą mogli zagrać ósmej w ten czwartek. W rezultacie Lucho Capra i Alex Arroyo, którzy rozegrać swój ostatni turniej razem, są już zakwalifikowane do kwartałów.

Jak zapowiedział Juan Lebron na Instagramie, Andaluzyjczykowi wciąż przeszkadza kontuzja (prawdopodobnie przedramienia) i jest zmuszony zrobić sobie kolejną przerwę w tym delikatnym sezonie dla tych, którzy znów będą numerem 1. Poniedziałek.

Miejmy nadzieję, że na pokaz wybiegną dwie najlepsze pary padel wróci na 100% do Wiednia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !