Léa Godallier i Teresa Navarro przegrały w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Danish Open przeciwko Patty Llaguno i Virginii Riera, ale Francuzka i jej partner wciąż wstrząsają rozstawionymi 3 turniejami.

Rzeczywiście, biorąc udział w konkursie, finaliści ostatniego Brussels Open być może nie sądzili, że tak bardzo ucierpią z powodu tubylca z Papeete i jej partnera. Ulubione na papierze zawodniczki Juanmy Rodriguez musiały walczyć prawie dwie godziny, aby wydostać się z pułapki, której chciały ich delikatne Léa i Teresa.

Pierwszy set toczył się ostro, z wieloma decydującymi punktami. Całkiem logicznie, rozstrzygnięcie między dwiema parami wymagało tie-breaka, a w tej małej grze to doświadczenie Llaguno i Riery miało znaczenie.

Nie zrażona przegraną pierwszej tury Francuzka i jej partner wrócili do wejścia do II ustawy węgla. Narzucając rytm, prowadzili 4/0 i myśleliśmy, że zmierzamy do trzeciego seta. Ale to nie liczyło się na wytrwałość Patty i Virginii, które były w stanie wykorzystać kilka przeciwnych błędów, aby stopniowo wrócić do gry. Sukces opuścił obóz francusko-hiszpański, a faworyci ostatecznie odnieśli ostateczne zwycięstwo dzięki sześciu wygranym meczom z rzędu: 7/6 6/4. Pewne ubolewanie nieuchronnie dotyczy Godalliera i Navarro, którzy zasłużyli na trochę lepsze w tym meczu. W każdym razie zaoferują nam kilka bardzo fajnych punktów, takich jak ten, który możesz zobaczyć poniżej:

Pomimo porażki, Léa i Teresa rozegrają wspaniały turniej, ze zwycięstwem nad Amatriain/Navarro i świetną walką z jedną z najlepszych par na torze. Dobry znak na przyszłość!

Aby śledzić resztę ósmego koncertu, to się dzieje ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !