Padel Magazyn - Tito Allemandi i Fernando Poggi mogą wołać z radości. Ich zwycięstwo jest warte podwojenia, ponieważ udało im się pokonać bezpośredniego prześladowcę w tabeli 7-6, 6-2. Rzeczywiście, to zwycięstwo bardzo się liczy, bo zbliżają się mistrzowie i walka o 8. miejsce jest zacięta. Augustin Silingo i Federico Gómez Quiles mają tylko oczy do płaczu.

Ale zacznijmy od pary, która wciąż zaskakuje nas jakością gry: Javier Limones i jego kolega z drużyny Raul Diaz, którym udało się pokonać Angel Ruiz - Ruben Rivera 6-7, 6-4, 6-2. To dwie wielkie gry, a może ich zakończyć mecz: Miguel Lamperti-Maxi Grabiel.

W przeciwnym razie żadnych niespodzianek w innych grach. Juan Martín Díaz i Fernando Belasteguin przedłużyli zwycięską passę, wymiatając Diego Ramosa z Urugwaju i Adriana White'a podwójnym 6-3.

Program w piątek 27 września od 15: 30:

15h30: Jordi Munoz i Paquito Navarro przeciwko Sanyo Gutiérrez- Maxi Sanchez.

Pozostałe trzy gry to:

17h00: Paul Lima- Juani Mieres vs. Tito Germani - Fernando Poggi.

18h30: Juan Martin Diaz vs. Fernando Belasteguin RecA Seba Gaby Nerone.

20: 00: Miguel Lamperti - Maxi Grabiel vs. Javier Limones - Raul Diaz.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.