Padel Magazyn - Najlepsi gracze padla na świecie przygotowują się do debiutu w pierwszych międzynarodowych zawodach tej epoki World Padel Tour. Najlepsi gracze na torze są już na ziemi Lusas. Oczekiwanie po stronie fanów jest wielkie. Bilety sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, a trybuny na centralnym torze w Lisboa Racket Center wydają się zbyt małe, aby pomieścić wszystkich.

Od 10h00 następowała seria meczów. Zatrzymają się tylko wtedy, gdy będziemy mieli wszystkich graczy, zakwalifikowanych do głównego losowania.

To coś więcej niż turniej, to wielka impreza, ponieważ byliśmy w stanie uczestniczyć w meczach demonstracyjnych z Agustinem Gómezem i Federico Silingo Quiles, częścią największego na świecie 9, oraz dwoma najlepszymi portugalskimi graczami: Miguelem Oliveirą Diogo i Taveirą.

Jeśli poza turniejem padel jest na imprezie, wstępne rundy dały początek dużemu show.

W środę rozpoczęły się mecze fazy pucharowej. W centrali Roberto Saba i William Demjanjuk vs. Raul Diaz-Javier Limones otworzyli piłkę.
Jutro jest powrót wszystkich naszych mistrzów. Będziemy Cię informować w wiadomościach do końca tygodnia. Pozostań w kontakcie na naszej stronie!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.