Padel Magazine - Świat padel au gratin przygotowuje się do debiutu w pierwszym międzynarodowym konkursie ery World Padel Tour. Najlepsi gracze obwodu są już na ziemiach Lusas. Czekanie jest świetne ze strony fanów. Bilety zostały sprzedane jak ciepłe bułeczki, a trybuny centralnego pasa startowego centrum rakiet w Lisboa wydają się zbyt małe, aby pomieścić wszystkich.

Od 10h00 następowała seria meczów. Zatrzymają się tylko wtedy, gdy będziemy mieli wszystkich graczy, zakwalifikowanych do głównego losowania.

To coś więcej niż turniej, to wielka impreza, ponieważ byliśmy w stanie uczestniczyć w meczach demonstracyjnych z Agustinem Gómezem i Federico Silingo Quiles, częścią największego na świecie 9, oraz dwoma najlepszymi portugalskimi graczami: Miguelem Oliveirą Diogo i Taveirą.

Jeśli poza turniejem padel jest na imprezie, wstępne rundy dały początek dużemu show.

W środę rozpoczęły się mecze fazy pucharowej. W centrali Roberto Saba i William Demjanjuk vs. Raul Diaz-Javier Limones otworzyli piłkę.
Jutro jest powrót wszystkich naszych mistrzów. Będziemy Cię informować w wiadomościach do końca tygodnia. Pozostań w kontakcie na naszej stronie!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.