Podczas gdy najlepsi gracze na świecie są obecnie w Doha i że Challenger z Getafe obecnie się kłóci, stoły Alicante Open właśnie zostały wydane!

Poprzedni Vigo Open, naznaczony przejęciem numerów 2 zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet, teraz przygotowuje się już nowy WPT Open.

To właśnie w Alicante gracze spotkają się w najbliższą sobotę na rozpoczęcie pre-previas, z 3 Francuzami, którzy rozpoczną swój turniej o 11:30.

Trzy tricolory w previas, Tison / Zapata w previa

Zaczniemy od Bastiena Blanqué i José Manuela Ortiza, którzy o 172:154 zmierzą się z Matiasem Nicolettim (11) i Mario Ortegą (30). Potem przyjdzie kolej Thomasa Leygue i Ignacio Sagera Nagela, aby skrzyżować miecze z rozstawioną trzynastką, w skład której wchodzą Jaime Menéndez Gil (13) i Adrián Ronco López (106).

Johan Bergeron, który będzie dzielił tor z Cristian German Gutiérrez, w pre-previas ma status rozstawionego drugiego miejsca, co oznacza, że ​​para francusko-hiszpańska wystartuje w drugiej rundzie o 2:19. Będzie to albo Karlos Rodríguez Vidal (00) i Marcos Jimenez Escobar (204), albo Roger Aromi (259) i Ferran Insa (128).

Jak zwykle rozpocznie się w niedzielę dla Benjamina Tisona i Teo Zapaty, którzy o 17:00 zmierzą się z zakwalifikowaną parą.

Różnorodne fortuny francuskich kobiet

Jak zawsze, w głównym losowaniu tego Alicante Open będziemy mieli dwa tricolory. Léa Godallier i Teresa Navarro nie zostały zepsute w remisie, ponieważ w szesnastej rundzie zmierzą się z rozstawioną piątką, Marrero / Sainz, parą, która pokonała ich 5/6 3/6 w ósmej rundzie na Reusie.

Dla Alix Collombon i Jessiki Castello nie jest tak trudno z Ceci Reiter i Julią Polo, które zajmują odpowiednio 34. i 54. miejsce w rankingu. Zobaczymy, czy Jessica, kontuzjowana wczoraj w ścięgno podkolanowe, będzie w stanie utrzymać swoje miejsce.

Wstrząsy z pierwszej rundy losowania głównego

Pierwsza runda głównego losowania zapowiada się bardzo gorąco, a mecze wydają się bardzo nierozstrzygnięte. Wśród pań najpierw myślimy o spotkaniu bliźniaków Alayeto z parą Las Heras / Virseda, które będzie rewanżem ósmej Vigo, wygranej 6/4 3/6 6/0 przez Mapi i Majo. Bardzo ciekawe powinno być również spotkanie Araujo/Rufo i Iglesias/Osoro.

Wśród mężczyzn uwagę przykuło kilka meczów: Capra/Ruiz vs Nieto/Yanguas, Chingotto/Tello vs Lamperti/Sanz oraz Leal/Semmler vs Gil/Silingo na czele. Po raz kolejny możemy mieć niespodzianki podczas pierwszej rundy!

Aby znaleźć wszystkie tabele, przejrzyj ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !