Podczas gdy w tej chwili Challenger of Albacete jest kwestionowany, tabele następnych World Padel Tour Cyrk Bruksela Otwarte właśnie wyszedł.

Spodziewamy się wielu widzów w Belgii i bardzo dużych meczów!

Cztery tricolory w previas, Tison / Zapata w previa

Początek działań wojennych dla Francuzów w najbliższą niedzielę o 10:00 z Maxime Moreau kto wejdzie na tor obok? Bram Meijer. Para francusko-holenderska zmierzy się Jaime Menendez Gil i Adrian Ronco. W tym czasie nadejdzie koniec Bastien Blanqué wejść na arenę z Meksykaninem Pablo Acevedo twarz Saul Rubio Ponce i Pablo Crespo Bernal.

Nieco później wczesnym popołudniem nowa para wyprodukowana we Francji rozpocznie swoje pierwsze zawody. Oczywiście mówimy o Johan Bergeron i Thomas Leygue, kto zmierzy się z miejscowymi na Izaak i Xander (Dzika karta).

co do Benjamin Tison i Teodoro Zapata rozpoczną rywalizację w poniedziałek o 16:00 z zakwalifikowaną parą.

Francuzi nie powinni drżeć

Jak zwykle Francję reprezentować będą nasi dwaj Mistrzowie Francji Alix Collombon et Lea Godallier z 1/16 finału. Lyonnaise związany z jej partnerem Jessica castello rozpocznie się w środę o godzinie 11:00 naprzeciw Cecilia reiter/ Julia polo, parę, którą pokonali już w tym sezonie. W przypadku kwalifikacji znaleźliby Delfina Brea i Tamara Icardo z 1/8 finału.

Lea Godallier rozpocznie się nieco później po południu ze swoją koleżanką z drużyny Teresa Navarro w obliczu nowej pary Villalba/Nogueira, który zaimponował w Albacete zwycięstwo w dwóch setach z Castello/Collombon. Naprawdę niełatwe pierwsze okrążenie.

Deska do gotowania

Jedno jest pewne, w Brukseli będzie pachniało jak puder.

Wśród Panów od pierwszego dnia stołu czeka nas bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Jezus Moya – Anton Sans Riola twarz Javier Garrido Gomez et Lucas Campagnolo. Zwycięzcy tego meczu mogą być przeciwni Fernando Belasteguin et Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,. Ale do tego będą musieli zakwalifikować się przeciwko Ramiro Moyano i Juan Cruz Belluati.

Wśród pań będziemy mogli zobaczyć mecz, który zapowiada się gorąco pomiędzy Marta Ortega – Beatriz González et Lorena Rufo – Sofia Araujo Środowe popołudnie. Później nadejdzie koniec dnia Elisabeth Amatriain i Karolina Navarro wejść na arenę przed Barbara Las Heras i Veronica Virseda. Zwycięska drużyna będzie musiała być w dobrej formie, bo następnego dnia zmierzy się z światowym numerem 1 Alejandra Salazar i Gemma Triay.

Znajdź teraz pełne tabele po prostu klikając tutaj

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.