W ich pierwszym wspólnym turnieju dwójka wszystkie nowe pary World Padel Tour spotkają się jutro w półfinale: Gonzalez / Ortega vs Sainz / Marrero!

Oto półfinał, który zapowiada się gorąco: ten pomiędzy byłymi kolegami z drużyny. Z jednej strony legendy Marta Marrero i Lucia Sainz, z drugiej, młodzi ludzie Martita Ortega i Bea Gonzalez !

Na razie balans wydaje się przechylać bardziej w kierunku obozu weteranów, którzy byli nieugięci od początku turnieju. Po wczorajszym zadaniu Mesa/Villalba 6/2 6/2, kontynuowali swój rozpęd, odnosząc dziś rano 6/1 6/2 zwycięstwo przeciwko Rufo/Talavan!

Z kolei Martita i Bea miały większe trudności z pozbyciem się zaskakujący portugalski Araujo / Nogueira. Rzeczywiście, Hiszpanie potrzebowali trzech zestawów, aby zdominować Sofię i Anę Catarinę: 2/6 6/1 6/2.

Drugi półfinał zmierzy się z faworytami Gemma Triay i Alejandra Salazar, którzy dziś rano odnieśli 15. z rzędu zwycięstwo! Liczby nie podawały szczegółów przeciwko Amatriain / Navarro. Rzeczywiście, wczorajsi droperzy z Castello/Collombon nie mogli zrobić nic lepszego niż porażka 6/3 6/3.

Zmierzając się z Gemmą i Ale, znajdziemy tych, którzy wczoraj pokonali Léę Godallier i Ariadnę Cañellas: Delfi Brea i Tamara Icardo. Hiszpan i Argentyna stoczyli dziś wielką walkę z Iglesiasem / Osoro. Niestety spotkanie nie mogło dobiec końca. Rzeczywiście, Aranzazu Osoro trafił w okno, gdy byliśmy o 1/6 6/2 5/5. Wyraźnie dotknięta Argentyna została zmuszona do rezygnacji ...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !