Delfi Brea, 12. gracz World Padel Tour jest pozytywny na COVID i dlatego nie może brać udziału w Estrella Damm Open, która odbywa się na madryckiej arenie.

Delfi Brea jest pierwszym graczem, który oficjalnie zapłacił cenę World Padel Tour bezkompromisowa polityka dotycząca COVID19. Argentyna właśnie ogłosiła to w swoich sieciach społecznościowych: z powodu testu koronawirus dodatni, ona i jej partner Ana Catarina Nogueira, dlatego nie będą w stanie obronić swoich szans podczas tego turnieju Estrella Damm Open.

To znaczy, że Nela Brito (33) i Araceli Martinez (37), którzy musieli zmierzyć się z nimi w środę w rundzie XNUMX, już są zakwalifikowany do rundy XNUMX.

Życzymy dobrego powrotu do zdrowia Delfi Breie i odwagi dla otaczających go osób. Mam nadzieję, że ta wiadomość nie przyniesie innym…

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!