To nowa informacja od Analistas Padel, związek między Martinem Di Nenno i Paquito Navarro na 2021 r. w sprawie World Padel Tour.

Po odejściu z Agustína Gomeza Silingo dla Maxi Sanchez, Martin Di Nenno oddzieliłby się od tego ostatniego, ewoluując wraz z Paquito Navarro Następny sezon? W każdym razie to właśnie wydaje się wskazywać strona Analistas na Instagramie. Padel.

Gdybyśmy przekroczyli wszystkie plotki, które do tej pory słyszeliśmy, rok 2021 rozpoczęlibyśmy od tych 6 nowych par: Bela / Sanyo, Lima / Tapia, Stupaczuk / Alex Ruiz, Lamperti / Coello, a więc teraz Navarro / Di Nenno.

nie zapomnij tego Juan Martin Díaz i Lucas Campagnolo potwierdzili separację i Analistas Padel JMD ogłosił z Coki Nieto. Chyba że reaktywuje utwór Maxi Sanchez, pozostawiony wolnym przez Martina Di Nenno? Ivan Ramírez, Lucas Campagnolo i Lucas Bergamini są teraz wolni, nowe stowarzyszenia powinny pojawić się w najbliższych dniach!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !