Co za niespodzianka ! Juan Lebron i Ale Galan wychodzą z World Padel Tour Danish Open od ćwierćfinału!

Wersja 2.0 pary Maxi Sanchez/Lucho Capra odnosi swoje wzorcowe zwycięstwo! Rzeczywiście, wbrew wszelkim przeciwnościom, Argentyńczycy wygrali z Juanem Lebron i Ale Galan w ćwierćfinale WPT Duński Padel Open.

Zmuszony już w czwartek do trzech setów przeciwko Lucasowi Bergaminiemu i Victorowi Ruizowi, numer 1 ucierpiał dziś przeciwko parze, która zagrała najlepiej padel w ten piątek. Jednak wszystko zaczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych Mariano Amata, który w pierwszym secie prowadził 4/1. Wtedy włączył się argentyńska maszyna i zaczęła mocno boleć numer jeden.

Nagrodzeni za bezinteresowność i bardzo wysoki poziom gry, Maxi Sanchez i Lucho Capra wygrali 6/4 6/2 i zaoferowali sobie bilet do półfinału. Ci, którym udało się wygrać seta dopiero w pierwszych pięciu starciach z Lebronem i Galanem, oferują sobie wspaniały wyczyn!

Niespodzianki również wśród pań, z eliminacją nasion 2, 3 i 4! Imponujące wczoraj, Paula Josemaria i Ariana Sanchez przegrały z Aranzazu Osoro i Victorią Iglesias w dwóch setach: 6/4 7/5. Porażki także Llaguno/Riera z Araujo/Alayeto (6/3/6/4) oraz Brea/Icardo przeciwko Ortega/Gonzalez (6/3/6/3). Salazar i Triay z numerem 1 wygrywają po przegranej pierwszego seta z Marrero/Sainz: 6/7 6/2 6/1.

Aby śledzić resztę popołudniowych meczów, to się dzieje ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !