Co za niespodzianka ! Juan Lebron i Ale Galan wychodzą z World Padel Tour Danish Open od ćwierćfinału!

Wersja 2.0 pary Maxi Sanchez/Lucho Capra odniosła swoje wzorcowe zwycięstwo! Rzeczywiście, wbrew wszelkim przeciwnościom, Argentyńczycy wygrali z Juanem Lebronem i Alem Galanem w ćwierćfinale duńskiego WPT Padel Open.

Zmuszony do rozegrania trzech setów w czwartek przeciwko Lucasowi Bergaminiemu i Victorowi Ruizowi, numer 1 ucierpiał dzisiaj w starciu z parą, która zagrała najlepiej jak potrafiła padel w ten piątek. Wszystko zaczęło się jednak bardzo dobrze dla zawodniczek Mariano Amata, które w pierwszym secie prowadziły 4:1. Potem włączyła się argentyńska maszyna i zaczęła bardzo boleć numer 1.

Nagrodzeni za bezinteresowność i bardzo wysoki poziom gry, Maxi Sanchez i Lucho Capra wygrali 6/4 6/2 i zaoferowali sobie bilet do półfinału. Ci, którym udało się wygrać tylko seta w pierwszych pięciu starciach z Lebronem i Galanem, dokonali wspaniałego wyczynu!

Niespodzianki również wśród pań, z eliminacją rozstawień 2, 3 i 4! Imponujące wczoraj, Paula Josemaria i Ariana Sanchez przegrały z Aranzazu Osoro i Victorią Iglesias w dwóch setach: 6/4 7/5. Porażki także Llaguno/Riera z Araujo/Alayeto (6/3 6/4) oraz Brea/Icardo z Ortegą/Gonzalezem (6/3 6/3). Numer 1 Salazar i Triay przechodzą po przegranej pierwszego seta z Marrero/Sainz: 6/7 6/2 6/1.

Aby śledzić resztę popołudniowych meczów, to się dzieje ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !