WPT Danish Open: Capra i Sanchez dominują w Lebron i Galan!

Co za niespodzianka ! Juan Lebron i Ale Galan wychodzą z World Padel Tour Danish Open od ćwierćfinału!

Wersja 2.0 pary Maxi Sanchez/Lucho Capra odniosła swoje wzorcowe zwycięstwo! Rzeczywiście, wbrew wszelkim przeciwnościom, Argentyńczycy wygrali z Juanem Lebronem i Alem Galanem w ćwierćfinale duńskiego WPT Padel Open.

Zmuszony do rozegrania trzech setów w czwartek przeciwko Lucasowi Bergaminiemu i Victorowi Ruizowi, numer 1 ucierpiał dzisiaj w starciu z parą, która zagrała najlepiej jak potrafiła padel w ten piątek. Wszystko zaczęło się jednak bardzo dobrze dla zawodniczek Mariano Amata, które w pierwszym secie prowadziły 4:1. Potem włączyła się argentyńska maszyna i zaczęła bardzo boleć numer 1.

Nagrodzeni za bezinteresowność i bardzo wysoki poziom gry, Maxi Sanchez i Lucho Capra wygrali 6/4 6/2 i zaoferowali sobie bilet do półfinału. Ci, którym udało się wygrać tylko seta w pierwszych pięciu starciach z Lebronem i Galanem, dokonali wspaniałego wyczynu!

Niespodzianki również wśród pań, z eliminacją rozstawień 2, 3 i 4! Imponujące wczoraj, Paula Josemaria i Ariana Sanchez przegrały z Aranzazu Osoro i Victorią Iglesias w dwóch setach: 6/4 7/5. Porażki także Llaguno/Riera z Araujo/Alayeto (6/3 6/4) oraz Brea/Icardo z Ortegą/Gonzalezem (6/3 6/3). Numer 1 Salazar i Triay przechodzą po przegranej pierwszego seta z Marrero/Sainz: 6/7 6/2 6/1.

Aby śledzić resztę popołudniowych meczów, to się dzieje ICI.