Po otwartym cyrku w Brukseli, który zobaczył Lebron i Galan wygrywają w finale mężczyzn i Salazar/Triay w finale kobiet, kolej na Duńczyków Padel Otwórz, aby wskazać czubek jego nosa.

Ben Tison jako jedyny francuski reprezentant płci męskiej

FIP Gwiazda Doha zobowiązuje, żaden z tricolorów, które zwykle spotykamy w pre-previach, nie wybrał się na wycieczkę do Danii.

Jak zawsze jednak w previas znajdujemy Benjamina Tisona i Téo Zapata. Para francusko-hiszpańska zadebiutuje w niedzielę o 17:XNUMX przeciwko kwalifikatorom.

Wśród dziewcząt w losowaniu głównym oczywiście będą nasze dwie mistrzynie Francji.

Léa Godallier i Teresa Navarro zmierzą się we wtorek o 10 rano z Elisabet Amatriain i Carolina Navarro (odpowiednio 00. i 17. miejsce na świecie). Dziewczyny będą musiały zakasać rękawy, aby mieć nadzieję na awans do 19/1 finału, gdzie zmierzą się z Virginie Riera i Patricią Llaguno, finalistkami z Belgii. Bardzo ruchliwa część stołu, zatem dla pary francusko-hiszpańskiej!

Ze swojej strony Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Carmen Goenaga i Beatriz Calderą (28. miejsce w rankingu WPT). Losowanie bez prezentu przeciwko parze przyzwyczajonej do exploitów. Lyonnaise i jej partner, choć na papierze nieco faworyci, będą musieli zachować czujność, jeśli chcą kontynuować swój marsz w Danii. Mecz zostanie również rozegrany we wtorek o godz.

Punkt na stołach

Ze strony kobiet losowania zaoferowały nam bardzo piękne plakaty. W jednym z najatrakcyjniejszych meczów 1/16 finału Martita Ortega i Bea Gonzalez zmierzą się z Vero Virsedą i Barbarą Las Heras, mecz, który zapowiada się bardzo gorąco, podobnie jak ten pomiędzy dwoma najlepszymi parami chwila : Esther Carnicero/Lucía Martínez i Marta Talaván/Nuria Rodríguez. Para, która wygra ten mecz, zmierzy się z Arianą Sánchez i Paulą Josemaríą w 1/8 finału.

Na męskim obrazie niektóre spotkania również wydają się nam niezdecydowane. W jednym z najbardziej oczekiwanych meczów Ramiro Moyano i Juan Cruz Belluati zmierzą się z Lucasem Campagnolo i Javim Garrido. Obiecujące jest również spotkanie Miguela Lampertiego/Jon Sanza i Xisco Gil/Agustín Gómez Silingo. Oczywiście będziemy śledzić opozycję między dwoma bratankami Sanyo: Juan Martin Diaz / Agustin Gutierrez vs Daniel Windahl / Christian Gutierrez.

Rozstawiony 7, Alex Ruiz i Momo Gonzalez będą musieli być bardzo poważni, jeśli nie chcą być zaskoczeni materiałami wybuchowymi Alex Arroyo i Ivan Ramirez.

Pełne tabele można znaleźć tutaj: duński Padel Otwórz 2022 | World Padel Tour

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.