Le World Padel Tour Oczekuje się, że w 2021 r. nastąpi wiele zmian par, z udziałem dziesięciu najlepszych graczy, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Rozmawialiśmy z tobą jakiś czas temu o zmiany, które zdawały się zachodzić u mężczyzn. Bela z Sanyo, Stupa z Alexem Ruizem, a nawet Lima i Tapia. Na razie nic nie zostało potwierdzone przez zainteresowanych, a to są teraz zmiany w kobiecym stole, które podsycają plotki.

Już to wiemy„Alix Collombon zmieni partnerów, aujourd'hui Specjalista Emilio Forcher annonce na swoim koncie na Instagramie, bardzo prawdopodobny związek między Patty Llaguno i Virginia Riera.

Pour le moment rien n’a été confirmé mais c’est une possibilité qui revient souvent lorsque l’on écoute parler les « spécialistes » dans les clubs en Espagne. Peut-on imaginer que leurs partenaires actuelles se mettraient ensemble elles aussi ? Dałoby to zatem parę Araujo / Amatriain.

Inną plotką, która dotyczy najlepszych graczy, byłby związek między Gemma Triay i Alejandra Salazar ! Dwóch graczy jest na szczycie swojej gry i stworzyliby parę wyjątkowej jakości. Wiemy, że Triay i Sainz to para w życiu i że oni miłego sezonu...

Mimo to osoby bliskie graczom na trasie wydają się być przekonane, że dokonają tej zmiany z Ari i Ale, co da nam parę. Sanchez / Sainz na 2021 r.

inny pary z udziałem najlepszych 30 graczy również prawdopodobnie się rozpadną : Brea / Nogueira, Icardo / Hernandez, Castillo / Cortiles. Aranzazu Osoro, nominowany w gronie graczy rewelacyjnych roku, będzie również szukała partnera, gdy Reiter wróci po kontuzji i zajmie jej miejsce u boku Karoliny Navarro.

Ana Catarina Nogueira, Tamara Icardo, Aranzazu Osoro, Jessica Castello, to zdecydowanie jednym z tych graczy jest przyszły partner Alix Collombon !

Gdyby wszystkie te zmiany zostały potwierdzone, bylibyśmy świadkami wielkiego przewrotu na WPT. Poza sezonem zapowiada się ekscytująco !