Le World Padel Tour Oczekuje się, że w 2021 r. nastąpi wiele zmian par, z udziałem dziesięciu najlepszych graczy, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Rozmawialiśmy z tobą jakiś czas temu o zmiany, które zdawały się zachodzić u mężczyzn. Bela z Sanyo, Stupa z Alexem Ruizem, a nawet Lima i Tapia. Na razie nic nie zostało potwierdzone przez zainteresowanych, a to są teraz zmiany w kobiecym stole, które podsycają plotki.

Już to wiemy„Alix Collombon zmieni partnerów, aujourd'hui Specjalista Emilio Forcher annonce na swoim koncie na Instagramie, bardzo prawdopodobny związek między Patty Llaguno i Virginia Riera.

Na razie nic nie zostało potwierdzone, ale jest to możliwość, która często się pojawia, gdy słuchamy „specjalistów” w klubach w Hiszpanii. Czy możemy sobie wyobrazić, że ich obecni partnerzy też się spotkają? Dałoby to zatem parę Araujo / Amatriain.

Inną plotką, która dotyczy najlepszych graczy, byłby związek między Gemma Triay i Alejandra Salazar ! Dwóch graczy jest na szczycie swojej gry i stworzyliby parę wyjątkowej jakości. Wiemy, że Triay i Sainz to para w życiu i że oni miłego sezonu...

Mimo to osoby bliskie graczom na trasie wydają się być przekonane, że dokonają tej zmiany z Ari i Ale, co da nam parę. Sanchez / Sainz na 2021 r.

inny pary z udziałem najlepszych 30 graczy również prawdopodobnie się rozpadną : Brea / Nogueira, Icardo / Hernandez, Castillo / Cortiles. Aranzazu Osoro, nominowany w gronie graczy rewelacyjnych roku, będzie również szukała partnera, gdy Reiter wróci po kontuzji i zajmie jej miejsce u boku Karoliny Navarro.

Ana Catarina Nogueira, Tamara Icardo, Aranzazu Osoro, Jessica Castello, to zdecydowanie jednym z tych graczy jest przyszły partner Alix Collombon !

Gdyby wszystkie te zmiany zostały potwierdzone, bylibyśmy świadkami wielkiego przewrotu na WPT. Poza sezonem zapowiada się ekscytująco !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !