Szósty dzień zawodów w Alicante Open i przynajmniej możemy powiedzieć, że tak World Padel Tour jak zawsze oferuje nam świetne widowisko!

U mężczyzn

Niesamowite Tello / Chingotto

Pierwszy mecz dnia przeciwko Juan Tello et Federico Chingotto à Paquito Navarro et Martina Di Nenno, i bez wielkiego zdziwienia widzimy Argentyńczyków w półfinale na koniec meczu, który kończy się końcowym wynikiem 6-2 / 6-3
Wydaje się, że Paquito i Di Nenno, którzy razem grali w pierwszej kwarcie, nie znaleźli jeszcze magicznej formuły, która pozwoliłaby im rozwinąć wszystkie swoje umiejętności techniczne.

Lebron i Galan nie powinni się denerwować ...

Na początku popołudnia przyszła kolej na numer 1, aby trafić na tor. Hiszpanie byli wielkimi przeciwieństwami Juan Martin Diaz i jego kolega z drużyny Coki Nieto.
Wyeliminowany w kwartach przez Ruiza i Stupaczuka w Madrycie, numer 1 ustanowił rekord. Pod koniec niemal jednostronnego meczu wygrali swój pierwszy bilet 2021 na półfinały: 6-3 / 6-0.

Mecz dnia dla Coello i Lampertiego!

W drugiej rundzie popołudnia doszło do meczu pomiędzy Pablo Lima - Augustin Tapia twarz Miguel lamperti et Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,.
Bardzo ładny plakat! Dominujący na początku meczu Coello i Lamperti w pierwszym secie powrócili z Tapii / Limy. Argentyńsko-brazylijska para wygrała pierwszy akt w tie-breaku. Ale to nie wystarczyło, aby zniszczyć zapał Miguelito i Arturo.

Ta para, łącząca młodość i doświadczenie, szybko opłakiwała pierwszą rundę, kontynuując atak na swoich przeciwników. Najpierw wyrównując seta wszędzie, kończą robotę wygrywając mecz „punto de oro”, co prawda trochę szczęśliwym, ale ostatecznie jest to zasłużone zwycięstwo.
Wynik końcowy: 7-6 (6) / 7-5 / 6-4

Pozdrawiamy wykonanie miguelito et Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , w tym roku, któremu po raz kolejny udało się awansować do półfinałów!
Argentyńczyk, który miał trudny rok 2020, udaje mu się wrócić do zwycięstwa. W świetnej formie na początku 2021 roku wysyła do konkurencji jasny komunikat: będzie obecny na wszystkich frontach i zamierza nadal o nim rozmawiać.

Zemsta za Stupę i Ruiza!

Wreszcie chwila, której nie chcieliśmy przegapić! Zemsta między mistrzami a finalistami ostatniego World Padel Tour Adeslas Madryt Otwarte 2021.
Z pewnością największy plakat z tych kwartałów: Sanyo Gutiérrez - Fernando Belasteguin twarz Alejandro Ruiz et Franco Stupazcuka.

El Everyño i Kapitan Ameryka dokonali wyczynu wyeliminowania zwycięzców ostatniego World Padel Tour przy słabym wyniku: 7-6 (3) / 7-5.
Na koniec wysokiej jakości meczu, zawodnicy z zewnątrz kwalifikują się i zdobywają bilet na półfinały, gdzie spotkają drugą parę sensacyjną początku sezonu: Miguela Lampertiego i Arturo Coello!

Po stronie damskiej

Osoro i Iglesias robią to ponownie

Największą niespodzianką dnia jest eliminacja Marta (Ortega i Marrero), który przegrał 4-6 / 4-6 z silną drużyną Aranzazu Osoro et Wiktoria Iglezjasz.
Myśleliśmy, że dwaj gracze przyzwyczajeni do gry na szczycie tabeli skorzystają z okazji, aby się zemścić. Ale niestety tak się nie stało. Zdecydowanie Aranzazu i Victoria udowadniają, że w 2021 roku trzeba będzie na nich liczyć i wydają się być prawdziwym katem Marty i Martity ...
Rzeczywiście, podczas ostatnich zawodów zostali już wyeliminowani przez tę samą parę. Tym razem było to ósme, 2-6 / 6-7 (3).

Salazar / Triay bez problemu

Trochę jak Lebron i Galan, Gemma Triay et Alejandra Salazar zmusić ich przeciwników do zapłacenia za ich „słabe wyniki” w zeszłym tygodniu. Przybywając do Alicante z nożem w zębach, nie zostawili żadnych szans swoim przeciwnikom: Barbara las heras et Carlę Mesę. Zwycięstwo 6-0 / 6-2, które otwiera szeroką ścieżkę do 1/2.

Josemaria i Sanchez wydostają się z pułapki Talavana / Rufo

Mistrzowie Madrid Open 2021, Paula Josemaría et Ariany Sanchez zostali zatrzymani przez parę, która coraz bardziej zbliża się do bardzo wysokiego poziomu: Marta Talawa et Lorena Rufo.
Mimo to mistrzowie Madrid Open wiedzieli, jak cofać się, gdy dominowali ich przeciwnicy i okazali się najsolidniejsi w ważnych momentach. Na koniec Paula i Ari, którzy marzą o dublecie w ten weekend, wygrywają 6/4 6/4!

Kontuzja Patty pozbawia nas ważnego meczu

Wreszcie tego dnia padel kobiecość zakończyła się złą notą dla pary LLaguno - Riera który musiał zrezygnować z powodu kontuzji Pierożek w obliczu ostatnich finalistów, Beatriz González et Łucji Sainz. Mamy nadzieję, że Patricia wkrótce stanie na nogi i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour