Stoły Estrella Damm Alicante Open od World Padel Tour są już dostępne: nadal będzie kilka bardzo dużych plakatów!

Stół finałowy

Jak zwykle będziemy musieli poczekać do czwartku 22., aby zobaczyć 4 pierwsze nasiona wejdą do tego turnieju. Wśród dziewczyn mogliśmy zemścić się z Madrytu w ćwierćfinale: Iglesias / Osoro vs Ortega / Marrero i Alayeto / Alayeto vs Josemaria / Sanchez! Dla mężczyzn jest to plik remiks finału, który mógłby odbyć się w kwartałach także: Stupaczuk / Ruiz vs Belasteguin / Gutierrez!

Oczywiście jeszcze nas tam nie ma i nie jesteśmy odporni na niespodzianki z rundy 21, która rozpoczyna się w środę XNUMX.

U mężczyzn

Jak zwykle będzie kilka świetnych znaków wejściowych. Rozczarowujący w Madrycie, Agustin Gomez Silingo i Mati Diaz spróbują wyzdrowieć z para, która zaskoczyła swój świat w zeszłym tygodniu : Ivan Ramirez i Miguel Yanguas!

Miguel Yanguas WPT z woleja bekhendowego

Na ich pierwszy oficjalny mecz razem, Lucho Capra i Maxi Sanchez Będą też zmagać się z bardzo przyciągającą wzrok parą: Sergio Alba i Francisco Gil. Zauważ, że dzięki dobrej karierze w Madrycie, Alba / Gil i Ramirez / Yanguas, którzy zaczynali w previas, teraz wchodzą bezpośrednio do głównego losowania.

Druga nowa para, Allemandi / Lijo, będzie musiał pozbyć się Fustera / Rubio. Kolejną interesującą grą będziekonfrontacja między braćmi : José Rico / Ramiro Moyano vs Javi Rico / Momo Gonzalez. Przekątna po prawej stronie zapowiada się gorąco między dwoma braćmi!

U pań

Wśród dziewczyn bardzo dobre mecze również w perspektywie. Eli Amatriain i Sofia Araujo spróbują dojść do siebie po bardzo nieprzewidywalnej parze: Carli Mesa i Barbara Las Heras. Dwie pary, które zaskoczyły Madryt: Brea / Icardo i Iglesias / Osoro będą musiały potwierdzić wstrząsy wejściowe w obliczu odpowiednio Navarro / Reitera i Navarro / Nogueira!

Patty Llaguno i Virginia Riera mogą być zaskoczeni przez Albę Galan i Mari Carment Villalba. Wreszcie francuska Alix Collombon i jej partnerka Jessica Castello zmierzą się z Beą Caldera i Carmen Goenaga. W przypadku zwycięstwa ponownie zmierzą się z Beą Gonzalez i Lucią Sainz na ósmym miejscu!

Previas

Wśród dziewcząt szefowie serii previas, którzy zostali potrąceni w Madrycie, będą próbowali dojść do siebie. W szczególności myślimy o Francuzce Léi Godallier i jej partnerze Ari Cañellas, rozstawionym z numerem 1, którzy byli zaskoczeni w drugiej rundzie w stolicy Hiszpanii.

Wśród mężczyzn nadal będą duże wstrząsy. Drużyny wycofują się z previas, Diestro / Cano i Grabiel / Blanco będą chciały pokazać, że mają swoje miejsce wśród 28 najlepszych par! Sans / Zaratiegui, ćwierćfinaliści z Madrytu, po raz kolejny wystartują w Previas. Młodzi ludzie Edu Alonso i Jesus Moya Sos, którzy opuszczają preprevias, również będą oglądać!

Preprevias

W preprevias jak zwykle znajdziemy kilka par z francuskim: Bergeron / Vasquez, Blanqué / Yribarren, Tison / Zapata. Co więcej, te dwie ostatnie pary mogą zmierzyć się ze sobą w ostatniej rundzie preprevias!

W przypadku dziewcząt Mélissa Martin będzie reprezentować francuskie kolory w tych prepreviach. Jego turniej rozpoczyna się w poniedziałek, u boku Martiny Fassio, podobnie jak w Madrycie.

Wkrótce wrócimy do francuskiego losowania.

Wszystkie stoły

WPT Alicante Estrella Damm 2021 preprevias Ladies

WPT Alicante Estrella Damm 2021 poprzednie panie

Tabela finałowa kobiet WPT Alicante Estrella Damm 2021

WPT Alicante Estrella Damm 2021 preprevias men

WPT Alicante Estrella Damm 2021 poprzedni mężczyźni

Męski stół finałowy WPT Alicante Estrella Damm 2021