Kilka nowych par rozegrano w XNUMX/XNUMX finału Barcelona Master of World Padel Tour, i nie wszyscy odnieśli zwycięstwo… daleko od niego!

Było wiele zmian w WPT przed tym Estrella Damm Barcelona Master i niektóre stowarzyszenia były bardziej przekonujące niż inne.

Już razem na Minorce, Pablo Lijo i Alex Ruiz wygrał wczoraj w prostych setachi pokazują, że teraz będziemy musieli na nich polegać. Jedna z najbardziej oczekiwanych nowych par, Mati Diaz i Agustin Gomez Silingo weszli do walki dzisiaj.

Argentyńczycy potrzebowali trzech setów, aby zatriumfować nad kolejną nową parą, Nacho Gadea i Martin Sanchez Piñeiro 6/1 6/7 6/2. Logicznie rzecz biorąc, jutro zaczną faworyta na ósmym spotkaniu Perino / Ruiz, także zabójcy nowej drużyny: Federico Quiles / Salvador Oria.

Byli partnerzy Diaz / Silingo, których też wszyscy chcieli zobaczyć w pracy, Maxi Sanchez i Martin Di Nenno, swoją nową przygodę rozpoczną od porażki, w bardzo dużym meczu z Gonzalezem / Allemandim: 7/6 4/6 3/6.

Sebastian Nerone i Rafa Mendez, którzy razem grali w swoim pierwszym turnieju, również przegrali z Godo Diazem i Federico Gomesem: 4/6 6/3 4/6, N'oublions pas Juani Mieres i Javi Garrido, dla kogo ich wspólny powrót jest również skłonny...

Na dziewczyny zwycięstwo Osoro / Carolina Navarro (7/5 6/4 twarzą do Talavana / Rufo) i Paz / Dominguez (6/2 6/3 przeciwko Blanco / Cañellas), ale ciężka porażka Teresy Navarro / Carnicero (6/0 6/1 przeciwko Sainz / Triay).

Zdajemy sobie sprawę, że te zmiany w środku sezonu to trochę obosieczny miecz, a niektóre zespoły będą potrzebować czasu, zanim będą mogły dać z siebie wszystko ...

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !