To oficjalne, Robin Haziza ogłosił to w Canal+: miasto Tuluza zostało wybrane na gospodarza World Padel Tour francuski Padel Open w czerwcu przyszłego roku.

Pierwsze otwarcie z World Padel Tour we Francji odbędzie się w Tuluzie w dniach 13-19 czerwca. Wydarzenie, którego prawa należą do agencji T&T, założonej przez Teddy'ego Rinera i Tony'ego Parkera, będzie oczywiście transmitowane w Canal+.

francuski Padel Otwórz plakat WPT

Jak oświadczył na żywo trener francuskiej drużyny kobiet w Canal Sports Club, Tuluza została wybrana, ponieważ jest miastem pionierskim w padel we Francji. Oksytania jest głównym regionem rozwoju padel we Francji i dlatego wydaje się logiczne, że wybrano ją na gospodarza tego ważnego wydarzenia.

Le francuski Padel Open odbędzie się w Palais des Sports André-Brouat, w samym sercu różowego miasta, mieszczącego 4 miejsc. Będzie to okazja dla wielu Francuzów, aby zobaczyć gwiazdy World Padel Tour rosną w swoim kraju.

Do zobaczenia na początku czerwca na jednym z najważniejszych wydarzeń padel heks 2022!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !