Katastrofa dla German Open – zarejestrowane zostały trzy pary, które ostatecznie będą nieobecne.

Jak ogłosili na Instagramie, Lucho Capra i Maxi Sanchez są nieobecni z powodu kontuzji pleców w tym pierwszym. Trzeba powiedzieć, że Argentyńczycy, pokonani w imponującym ćwierćfinale z Gutiérrezem, pozostawili w Madrycie mnóstwo energii i teraz płacą za to cenę. Mamy nadzieję, że zobaczymy ich z powrotem w świetnej formie za dwa tygodnie w Amsterdamie.

Jeśli chodzi o Rico/Ruiza, wyobrażamy sobie, że ta para jest nieobecna w Niemczech po kontuzji żeber, której doznał w meczu z Sanyo i Agustinem.

I wreszcie, dla nowego duetu Esbri/Campagnolo jest to Brazylijczyk nadal nie wyzdrowiał jego nogi.

Aby zrekompensować wszystkie te nieobecności, WPT przeprowadziło losowanie, aby wyłonić trzech zawodników szczęściarze przegrani wśród par, które mają przegrał w ostatniej rundzie eliminacji, a wybrane zostały duety Sans/Zapata, Valdes/Sanchez i Hernandez/Insa. Przypadkowo te dwie ostatnie pary zmierzyły się ze sobą w pierwszej rundzie. Więc cokolwiek się stanie, będzie para szczęśliwy przegrany w ósmej klasie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !