Le World Padel Tour Ledwo skończył się Madryt Master, a gracze już przygotowują się do zawodów World Padel Tour Niemieckie otwarcie. Odkryj stoły do ​​tego niemieckiego turnieju.

Jak to często bywa, w konkursie biorą udział dwie Francuzki. Alix Collombon, obecnie kojarzona z Loreną Rufo, zmierzy się z parą, z którą mierzyła się wielokrotnie w tym sezonie: Alayeto/Alayeto. Pierwsza runda nie była łatwa, ale mogła w końcu pozwolić Lyonnaise wygrać z bliźniakami.

Ze swojej strony Eli Amatriain i Léa Godallier zmierzą się z dwiema zawodniczkami, które niektórzy doskonale znają: Teresą Navarro i Martą Caparros. W obliczu swoich byłych kolegów z drużyny Léa z pewnością będzie chciała zabłysnąć i z pewnością sprawi, że zapomnimy o dotkliwej porażce z Nogueirą/Calderą w stolicy Hiszpanii (6/1 6/1).

Wśród dziewcząt są inne atrakcyjne pierwsze rundy, jak Mesa/Orsi kontra Villalba/Barrera czy Martinez/Goenaga kontra Sainz/Llaguno.

W przypadku mężczyzn będziemy śledzić debiut nowych par Alonso/Benitez i Campagnolo/Esbri przeciwko Diestro/Lealowi i Tello/Ruizowi.

Lebron i Galan, wciąż nie będący w szczytowej formie, będą musieli uważać na Gila/Moyano, a Libaak i Augsburger będą się starali znajdź kolory przeciwko Fernandez/Cardona.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !